Rezerwacja

Przyczepa kempingowa na wynajem w atrakcyjnej cenie

Jak zarezerwować przyczepę kempingową w Camp and Joy?

Chcesz zarezerwować przyczepę kempingową i wyruszyć na niezapomniane wakacje? Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić dostępność terminów i wybrać odpowiedni dla Ciebie czas pobytu. Wystarczy, że wyślesz formularz kontaktowy z terminem, który Cię interesuje, a w odpowiedzi otrzymasz informacje o dostępności naszych przyczep Dethleffs.

Po wybraniu terminu możesz dokonać rezerwacji za pośrednictwem prostego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie drogą mailową wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

Przyczepa kempingowa na wynajem — cena

Cena wynajmu przyczepki kempingowej w Camp and Joy to 300 zł za dobę. Dodatkowe wyposażenie, takie jak mata, krzesła, stół, markiza, lusterka czy klimatyzator, jest dostępne za dodatkową opłatą. 

Nasze przyczepki kempingowe są kompletnie wyposażone, dzięki czemu Twój pobyt będzie wygodny i komfortowy. Oferujemy jasne i klarowne ceny, bez ukrytych opłat. Zapewniamy stałą opłatę, która obejmuje szkolenie, butlę gazową, toaletę z chemią, dostęp do wody oraz sprzątanie, co gwarantuje Ci bezpieczny i higieniczny pobyt. Rezerwacja u nas jest szybka i łatwa dzięki naszej intuicyjnej stronie internetowej.

Sprawdzone przyczepy kempingowe na wynajem w dobrych cenach

Planujesz wakacje i szukasz przyczepki kempingowej? Doskonale trafiłeś! Wybierz przyczepę kempingową na wynajem w atrakcyjnej cenie od Camp and Joy i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem na łonie natury!

 


  koszt najmu - 300zł za dobę

  WYPOSAŻENIE DODATKOWE

  mata + krzesła + stół- 40zł za dobę

  markiza 4x2,5m (bez boków)- 40zł za dobę

  Komplet lusterek do auta- 50zł ryczałt

  klimatyzator przenośny Mestic (cena za 7dni)- 200zł ryczałt

  stała opłata (szkolenie, butla gazowa, wc+chemia, woda, sprzątanie) - 400zł ryczałt

  Koszt całkowity

  -

  Kaucja zwrotna: 2000zł